Solicitamos su permiso para obtener datos estadísticos de su navegación en esta web, en cumplimiento del Real Decreto-ley 13/2012. Si continúa navegando consideramos que acepta el uso de cookies. OK | + INFO
Nuestra historia

HISTORIA

HISTORIA

Cartés jest obecnie jedną z najbardziej znanych firm w branży i liderem w dziedzinie systemów filtrowania.

Na przestrzeni 45 lat staliśmy się wiodącym specjalistą w dziedzinie filtrowania w Hiszpanii, dysponującym powierzchnią magazynową, która zajmuje przeszło 10 000 m2, w Madrycie, Andaluzji, Katalonii i Galicji. Dostarczamy produkty ponad 100 różnych marek i posiadamy w magazynie 900 000 filtrów i 80 000 pozycji, wysyłanych do ponad “X” krajów na całym świecie. Oferujemy rozwiązania dla wszystkich sektorów działalności, począwszy od mobilnych systemów na potrzeby motoryzacji, transportu, zamówień publicznych i branży rolnej, aż po systemy filtrowania przeznaczone, między innymi, dla przemysłu papierniczego, maszynowego, górniczego, spożywczego i energetycznego.
Od kilku lat, w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony klientów, rozwijamy produkty naszych własnych marek –Step Filters i Aldair Industrial Filtration, kierowane do firm poszukujących bardziej specyficznych filtrów albo artykułów nowych marek, które pozwolą im wyróżnić się, nie rezygnując z wysokiej jakości, atrakcyjnej ceny lub obsługi.
Wszystko, co firma Cartés obecnie osiągnęła, jest zasługą naszych pracowników, którzy z zapałem rozwijają swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie systemów filtrowania, dzięki czemu mogą zapewnić naszym klientom coraz lepszą obsługę każdego dnia.

Ponad 40 lat temu

Ukierunkowanie na klienta w ramach specjalizacji, czyli zasada, która przetrwała

Firma Cartés właśnie została utworzona, w wyniku wizjonerskiego pomysłu swego założyciela - Vindemiala Aldea Carrera. Mając do dyspozycji niewielki lokal w dzielnicy Elipa w Madrycie i wiedzę na temat produktów zdobytą w głównej mierze podczas lat pracy w Filtros Cribex, Vindemial zaczął dostarczać filtry do samochodów. Wyłącznie filtry: oryginalny pomysł, który rozwinie się w pełen nadziei i wyzwań projekt.

W kolejnych latach do gamy produktów dodano nowe marki i rozpoczęto eksplorację innych sektorów, takich jak pojazdy przemysłowe i maszyny do robót budowlanych.1985: Zyskanie reputacji w branży

Nasi klienci potrzebowali nas bliżej

Firma rozwinęła się pod względem rozmiarów, personelu i gamy produktów i w roku 1985 przeprowadziła się do budynku o powierzchni ponad 2000 m2 na Calle Pradillo.

Nasi klienci wiedzieli już wówczas, że jeśli będą potrzebować filtra, znajdą go w Cartés.

Firma zajęła wiodącą pozycję na rynku w dziedzinie filtrowania, a zadowolenie jej klientów stało się wyraźnym odbiciem znaczenia, jakie Cartés przywiązuje do obsługi.

Po kilku latach rozwoju rozszerzyliśmy swoje usługi, otwierając biuro w Katalonii i zwiększyliśmy swoją obecność w basenie Morza Śródziemnego.

2001: Nowe sektory i zespół, który jest w stanie świadczyć doradztwo w każdym z obszarów filtrowania

Specjalizacja i cele w zakresie obsługi wyznaczone przez Vindemiala Aldea stanowiły już część zasad przyjętych przez Cartés w działalności gospodarczej, gdy utworzono dział przemysłowy: nowy obszar pracy spowodował otwarcie nowych rynków i konieczność zatrudnienia inżynierów, którzy będą w stanie współpracować z klientami, aby zapewnić wydajność procesów poprzez zastosowanie optymalnych systemów filtrowania.

Otwarto nowy zakład w Coslada, o powierzchni 5000 m2 i zwiększono stan zapasów do XXXX jednostek, obejmujących kompletną gamę filtrów do samochodów, filtrów przemysłowych, filtrów dla sektora robót publicznych i rolnictwa itp.

Na końcowym etapie rozwoju usług powstała strona internetowa Cartés: narzędzie o przełomowym znaczeniu w branży części zamiennych.

2002-2007: Wejście na rynki międzynarodowe

Po wielu latach pracy nad osiągnięciem specjalizacji, nazwa Cartés stała się synonimem profesjonalnej obsługi, pokaźnego stanu zapasów i szerokiego wyboru produktów.

Nasi pracownicy zyskali powszechne uznanie ze względu na swoją wiedzę i umiejętności i nadszedł czas na ekspansję zagraniczną oraz wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych, które ułatwią naszym klientom codzienną pracę.

2007 : Kolejny krok naprzód w zakresie obsługi.

Centralny magazyn w Madrycie, biuro w Katalonii i wreszcie - otwarcie oddziału w Andaluzji, zapewniają pokrycie całego rynku hiszpańskiego.
2009: Nowe kierunki działalności gospodarczej, pozostające w zgodności z naszymi zasadami.

Step Filters, Step Industrial Filters i Aldair Industrial Filtration

Na dojrzałym rynku o wysokim wskaźniku utrzymania klientów, po raz kolejny skupiliśmy się na potrzebach naszych odbiorców, którzy chcą otrzymać nowe rozwiązania, bardziej konkurencyjne ceny, trudne do znalezienia produkty i wysoką jakość.

Stąd powstał pomysł stworzenia naszych własnych marek: Step Filters i Aldair, jako jeszcze jednego sposobu na spełnienie oczekiwań klientów.

2010: Nasz entuzjazm jest większy niż kiedykolwiek.

Zespoły naszych pracowników starają się nadal poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie systemów filtrowania, dzięki czemu mogą zapewnić naszym klientom coraz lepszą obsługę każdego dnia.
W każdym dziale Cartés pracujemy bez wytchnienia nad rozwojem nowych gam produktów (Step Process Filters), nowych rozwiązań technologicznych (dBiZ), nowych rynków w kraju i za granicą oraz - naturalnie - nad tym, aby być jeszcze bliżej naszych klientów.

We are here to learn , do we filter?

Potrzebujesz pomocy?
obsługa klienta: od poniedziałku do piątku rom 8:30 do 19:15

Loading...